Yandex Navigasyon Reklamları

Yandex Reklamları

Yandex Navigasyon Reklamları; Yandex yeni reklam modelleri ile markalara sıra dışı iletişim fırsatları sunuyor. Yandex’in Google’dan daha iyi olduğu kabul görmüş navigasyon ve harita uygulamaları artık markalar için etkili bir reklam mecrası. Yandex Navi içerisinde kullanabileceğiniz dört farklı model ile lokasyon bazlı reklam vermek, potansiyel müşterilerinize ulaşmak ve hedeflediğiniz bölgede fayda / maliyet oranı yüksek reklam çalışmaları gerçekleştirmek mümkün.

Yandex Navi Reklam Modelleri

Yandex, Navigasyon uygulamasının içerisinde dört farklı reklam modeli sunuyor. Bu reklam modelleri ile yakınlarda sizin gibi bir işletme arayan sürücülere navigasyon üzerinden reklamınızı gösterebilir, anında satın almaya teşvik edebilirsiniz. YAndex Navi reklamları; Klasik reklam modellerinin dışında akıllarda yer edinmek, trafikte kalan veya yoldaki sürücülere navigasyon içindeki dijital billboard’lar üzerinden ulaşarak en etkili yollardan potansiyel müşterilerinizle etkileşime geçmenizi sağlıyor.

Markalı Pop-Up Pinler

Markanızın sürücülerin rotalarının üzerinde ya da yakınında olduğunu bilgilendiren, etkili bir uygulama. Kullanıcı rotasında ilerlerken ortalama 1 veya 2 km yakınında bulunan markanın lokasyonu, otomatik olarak markalı-pin şeklinde haritada belirir. Üzerine tıklandığında reklam metni ve “git” opsiyonları gösterilir ve rota yeniden oluşturulur.

 

Özel Kategori / Markalı Pinler

Özel kategori için Yandex Navigasyon her açıldığında logonuz arama ekranında gösterilir. Logoya tıklanıldığında markanıza ait tüm lokasyonlar logolu pinler olarak görünür. İşaretlenmiş markalı pinlere tıklanıldığında metin ve logodan oluşan reklamınız ekranda belirir. Markalı pinlerde ise arama yaptığınız marka ile ilgili tüm lokasyonlar logolu şekilde görünür.

 

Markalı Navi Simgesi

Ana ekranda yer alan Yandex Navigasyon’un sarı oku, sizin belirleyeceğiniz 3 boyutlu marka ikonu ile değiştirilir.

Markalı Sesli Yönlendirme

Kullanıcı rota oluşturduğunda, Yandex’in “rota oluşturuldu” sesli yönlendirmesi, markanızın adı ile birlikte duyulur. Örneğin; “Avis iyi yolculuklar diler.”

Reklam vermek için bize ulaşın

Bazı reklam verenlerBizi Arayın
× WhatsApp