Skip links
Sosyal medya

Sosyal Medya Yönetimi

Sizi hedeflerinize ulaştırmak için entegre dijital pazarlama çözümleri sunuyoruz. Bunun bir parçası olan sosyal medyada markanızı en iyi şekilde temsil ederek yeni müşteriler kazanmanızı, mevcut müşterilerinizin gözünde itibarınızı yükseltmenizi sağlıyoruz. Tüm bunları yaparken yaratıcı fikirleri sizin için üretiyor, büyüt bir titizlikle uygulayarak hayata geçiriyoruz.
Sosyal medya stratejinizi oluştururken markanızın hedeflerini ve mevcut pazarlama stratejilerini göz önünde bulunduruyoruz. Online itibar yönetimi ve kriz iletişim planı ile sosyal medyada karşılaşacağınız problemlere proaktif bir yaklaşım geçiştiriyoruz.
Yaratıcı fikirler üretirken tasarım ve prodüksiyon tarafındaki ihtiyaçlarınızı da karşılıyoruz. Sosyal medya uzmanlarımız gerekli durumlarda fiziksel çekimler gerçekleştirerek offline’daki gücünüzün online’daki yansımasını en başarılı şekilde gerçekleştiriyorlar.
Facebook, Twitter, YouTube, Instagram gibi sosyal mecraların profesyonel ve kurumsal kullanımına, yönetimine ek olarak, blog yönetimi hizmetimiz ile 360 derece sosyal medya ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Üstelik bu işlemleri, conversion optimization (dönüşüm optimizasyonu) çalışmaları ile birleştirilerek ölçülebilir faydalarını raporluyor, sürekli olarak geliştiriyoruz.

Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanmaktadır.
Home
Account
Cart
Search