WordPress bugün dünyada en çok tercih edilen internet sitesi alt yapısıdır. İhtiyaçlarınıza uygun olarak özelleştirilebilir, kullanımı kolay aynı zamanda yenilikçi, creatif ve işlevselliği ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve hedef kitlenizi bir bakışta yakalayacak tasarımlarımız ile en kaliteli hizmeti veriyoruz.
Web tasarımı tecrübelerimizi WordPress üzerinde yoğunlaştırmış bir ekip olarak, Web tasarımı ile birlikte entegre ettiğimiz SEO (Arama motoru optimizasyonu) ve Conversion Tracking (Dönüşüm optimizasyonu) teknolojileri ile müşterilerimize sadece bir web sitesi değil, aynı zamanda internet dünyasında sektörünün bir numarası olmasını sağlayan bir hizmet bütünü sağlıyoruz.

  • Yüzlerce tema arasından, sektörünüze ve kurumsal kimliğinize uygun temalar belirliyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için en uygun premium tema seçilerek tema alımını gerçekleştiriyoruz.
  • Tema seçiminde son dönem tasarım trendleri, kurumsal ve profesyonel görünüm ile birlikte mobil uyumluluk ön plandadır. Tema seçimi yapılırken Google Mobil Uyumluluk Testi sonuçları sizinle paylaşılıyoruz.
  • WordPress’in E-ticaret özelliği ile ihtiyacınız olan tüm işlemleri gerçekleştirerek ürünlerinizi satışa hazır hale getiriyoruz.
  • Tarafınızda mevcut olan veya bizim hazırlayacağımız kategori yapısı, metin içerikleri ve görselleri bir araya getirerek depoluyoruz.
  • Web sitenizin baştan sona testini yapıyoruz, tüm içerikleri kontrol ediyoruz ve kontrol paneli ile birlikte teslim ediyoruz.
  • Teslim sonrasında da sizi yalnız bırakmıyoruz. Panel kılavuzu ve üç aylık teknik desteğimiz ile yanınızda olmaya devam ediyoruz.
Sizi Arayalım